Vettel büszke, hogy részese lehet az Aston Martin visszatérésének

A csapat versenyzőjeként először nyilatkozó Sebastian Vettel büszke, hogy részese lehet az Aston Martin Forma–1-es visszatérésének, annak, hogy a híres brit márka ismét ott lehet, ahová tartozik, a királykategória mezőnyében.

Teljes cikk

Vélemény, hozzászólás?

4 thoughts on “Vettel büszke, hogy részese lehet az Aston Martin visszatérésének

1. Sidious: A Tesla szerintem azért nincs a Formula E-ben, mert komolytalan nekik az egész. Szerintem túlságosan is rámentek arra ott, hogy olyan legyen a verseny, mint valami élőszereplős Mario Kart és igy nehéz úgy tekinteni rá, mint egy igazi sportra. Ott a fan boost, az attack mode, márcsak az hiányzik, hogy banánhéjat tudjanak dobni egymás elé a versenyzők meg lőhessenek valamivel az előttük haladóra.. 😀 Ezek mellett az autók tempója is még mindig kinosan gyenge miközben egy elektromos autóból ilyet is ki lehet hozni.. Ha ezt összehasonlitod az FE-vel akkor ég és föld a differencia https://www.youtube.com/watch?v=CnASRVxdRNU
    Plusz továbbra is ilyen utcai helyszineken sz*rakodnak, ami még az első szezonokban elment, de mostmár rég elkellett volna vinni őket normális pályákra és mondjuk fele fele arányban megosztani a naptárat. Végső soron egy versenyautónak a versenypályán a helye, nem egy random városrészen ahol a hétvégére lezárták az utakat és elkeritették korlátokkal meg falakkal, hogy az ott egy pálya, mert nem az.

A Toyotát meg láttuk, hogy a világ pénzét elköltötték az F1-ben és még az 1. győzelemig se jutottak el. Mondjuk azt hozzáteszem, hogyha 2009-ben egy Alonso kaliberű versenyzőjük lett volna, akkor azzal a verdával már simán nyertek volna versenyeket és akkor talán nem is szállnak ki, de annak is oka volt, hogy top pilótáknak nem volt akkoriban vonzó a Toyota és be kellett érniük Trullival.

egyrészt a formula e tényleg mario kart, másrészt a tesla nem akarja megmérettetni magát, mert ők ezzel csak bukhatnának. kíváncsi leszek, hogy valaha pénzt fognak e ölni az autósportba, vagy sem, mert eddig nem úgy tűnik mintha érdekelné őket a marketing ezen útja

2. F1890: sztem itt arra kell gondolni, hogy egy ekkora ikonikus márkának a királykategóriában van a helye. ahogyan pl a toyotanak is itt lenne, vagy teslanak formula e-ben

3. Tapani:

Összvissz 5 futamon indultak 1959-ben meg 1960-ban, és még csak pontot sem szereztek.

sztem itt arra kell gondolni, hogy egy ekkora ikonikus márkának a királykategóriában van a helye. ahogyan pl a toyotanak is itt lenne, vagy teslanak formula e-ben 😀

4. “… hogy a híres brit márka ismét ott lehet, ahová tartozik, a királykategória mezőnyében. ”